UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Jako kolejny krok w rozwoju firmy, byliśmy wystawcą na Targach Trako 2023. Wszystkim Naszym gościom dziękujemy za odwiedziny Naszego stoiska. Duże podziękowania należą się, także zespołowi, który brał udział w przygotowaniu tego projektu. Do zobaczenia na kolejnej edycji.

 

 

Maszynista pojazdów trakcyjnych

Wymagania:

  • posiadanie licencji i świadectwa maszynisty,
  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku,
  • gotowość pracy na terenie całego kraju,
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia.

 

 

Kierowników pociągu roboczego i gospodarczego, Ustawiacz, Rewident

Wymagania:

  • świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego,
  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku,
  • gotowość pracy na terenie całego kraju
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia.

 

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 571 461 235 lub o przesłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

 

DYSPOZYTURA

telefon: +48 516 516 832 lub +48 730 009 928
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

---

W dniu 3 lipca 2017 r. w siedzibie UTK, przedstawiciel Spółki podpisał Deklaracje w sprawie rozwoju kultury bezpieczeństwa. Zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa w transporcie kolejowym jest dla firmy najwyższym priorytetem.

 ---

Spółka oferuje na bardzo korzystnych warunkach wynajem lokomotyw manewrowych serii SM42, TEM2 wraz z obsługą. Zapraszamy do współpracy.

 ---

Spółka poszukuje kandydatów na stanowisko maszynisty spalinowych i elektrycznych pojazdów trakcyjnych oraz kierownika pociągu roboczego i gospodarczego. Więcej informacji w zakładce Praca.

---

Uruchomiono portal pracownika. Zawiera Politykę Bezpieczeństwa, Zarządzenia, informacje związane z SMS, regulacje wewnętrzne, wykaz ostrzeżeń stałych oraz inne istotne dokumenty.

Portal pracownika