bhp@trainspeed.eu
661 505 120
expert-logo

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO  WWW.TRAINSPEED.EU

 

 1. Podstawowe informacje
 2. Regulamin ten definiuje zasady sprzedaży produktów oferowanych przez sklep internetowy trainspeed.eu, który należy do firmy TRAINSPEED Jadwiga Lis z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Zacisze 8; 97-400 Bełchatów NIP: 769 141 46 52
 3. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu w formie umowy, która zawierana jest na odległość w języku polskim. Umowa ta zawierana jest między Zamawiającym („Konsumentem”) a sklepem internetowym trainspeed.eu („Sprzedającym”).
 4. Zawartość strony internetowej sklepu trainspeed.eu nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i powinna być rozumiana wyłącznie jako infromacja handlowa. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym przez Konsumenta nie jest jednoznaczne z bezzwłocznym zawarciem umowy. Wypełniając interaktywny formularz zamówienia lub ewentualnie wysyłając wiadomość e-mail z zamówieniem, Konsument składa Sprzedającemu zaledwie ofertę kupna konkretnego asortymentu.
 1. Składanie zamówień
 2. Wszystkie zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.trainspeed.eu lub za pośrednictwem wiadomości e-mail: bhp@trainspeed.eu
 3. W sklepie internetowym trainspeed.eu zamówienia mogą być składane jedynie przez Konsumentów, którzy ukończyli 18 lat.
 4. Konsument wybiera produkty i ilości, które chce zamówić, a następnie wypełnia interaktywny formularz wpisując swoje dane (imię i nazwisko / nazwę firmy; adres zamieszkania / siedziby; adres dostawy; email; numer telefonu; formę płatności oraz sposób dostawy).
 5. Zamówienia składne przez sklep internetowy trainspeed.eu potwierdzane są najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po jego złożeniu. Owe potwierdzenie oznacza, iż zamówienie zostało przyjęte oraz zaakceptowane przez Sprzedającego. Z kolei brak takiego potwierdzenia w wyznaczonym terminie oznacza, że umowa nie została zawarta. Wszystkie potwierdzenia przesyłane są drogą mailową.
 6. Zamówienia składane w sklepie internetowym trainspeed.eu są realizowane w całości w przypadku, gdy towar jest dostępny na magazynie lub u dostawców sklepu. Z kolei jeśli jakiś artykuł z zamówienia jest niedostępny lub Sprzedający ma trudności z jego realizacją to skontaktuje się on z Konsumentem, aby omówić szczegóły. W takim przypadku Konsument może podjąć decyzję o modyfikacji realizacji zamówienia na: realizację częściową, zmianę zamówienia, przedłużenie czasu oczekiwania, anulowanie brakującej pozycji bądź całości.
 7. Jeśli Konsument przy składaniu zamówienia poda nieprawidłowe, niepełne lub też błędne dane, które uniemożliwią kontakt, Sprzedający zastrzega sobie możliwość odstąpienia od realizacji takiego zamówienia.
 8. Realizacja zamówiania następuje:

-przy płatności za pobraniem – natychmiast po otrzymaniu zamówiania przesłanego przez Konsumenta

-przy płatności przelewem – po zaksięgowaniu płatności na koncie

-przy odbiorze osobistym – natychmiast po otrzymaniu zamówienia przesłanego przez Konsumenta oraz ustaleniu terminu odbioru zamówienia.

 1. Termin realizacji zamówienia wynosi do 10 dni roboczych. Może być on wydłużony po indywidualnym uzgodnieniu z Konsumentem. Liczony jest on od momentu wysłania potwierdzenia zamówiania przez Sprzedającego, a w przypadku płatności w formie przedpłaty – od dnia zaksięgowania pieniędzy na koncie Sprzedającego.
 2. Do każdego zamówienia Sprzedający wystawia fakturę VAT.

III. Ceny i płatność

 1. Ceny towarów w sklepie trainspeed.eu są wyrażone w złotych polskich i zawierają obowiązujący podatek VAT.
 2. Ceny towarów nie zawierają kosztów przesyłki.
 3. Konsument wybiera jedną z form płatności:

-za pobraniem – płatność pobierana przez kuriera w momencie dostawy

-przedpłata – Konsument przedpłaca na konto Sprzdającego

1910 1048 2602 0235 2891 0001 Deutsche Bank Polska S.A.

-gotówka – w przypadku odbioru osobistego w siedzibie firmy